Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Chrome 1.0.154.59

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Rozmiar: 534 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 8765

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Chrome 1.0.154.59

Google Chrome to przeglądarka stworzona przez ekspertów firmy Google by sprostać wymaganiom szybko rozwijającego się internetu.

Google Chrome to proste podejście do przeglądarek internetowych. Google Chrome stawia na niskie wykorzystanie zasobów systemowych. Jej kod został napisany w oparciu o rozwiązania open source i o silnik webKit firmy Apple używany w Safari i iPhone. Także prosty wygląd świadczy o nacisku na szybkość, prostotę i intuicyjność.

Funkcje Gogle Chrome:
- pasek adresu spełniający wiele funkcji: wyszukiwarki, okna historii. W trakcie wpisywania pożądanej frazy program podpowiada listę stron mogących spełniać warunki wyszukiwania. Nie trzeba pamiętać dokładnego adresu strony, która odwiedziliśmy – Gogle Chrome podpowie wynik również według tytułu i treści strony.

- „inteligenta karta”: z chwilą otwarcia nowej karty ukazuje się lista podpowiedzi w postaci miniatur ostatnio przeglądanych stron, najczęściej używanych wyszukiwarek i ostatnio zapamiętanych zakładek.

- skróty aplikacji – możliwość tworzenia skrótów do stron działających jak aplikacje (np. serwisy pocztowe) na pasku start, pasku szybkiego uruchamiani i pulpicie.

- dynamiczne karty – otwarte karty można łatwo zamieniać miejscami lub wyciągać je do osobnego okna a następnie wkładać je znowu do przeglądarki

- kontrola awarii – w chwili, gdy zawiesi się jedna z kart przeglądarki nie spowoduje to zawieszenia całego programu. Używając funkcji „menadżer zadań” można zamknąć źle funkcjonujące karty lub te, które zużywają zbyt wiele pamięci.

- tryb incognito – po wybraniu w menu strony nowej karty w trybie incognito nie zostaną zapisane w pamięci komputera żadne dane wiążące się z właśnie rozpoczętą sesją.

- bezpieczeństwo – Google Chrom ostrzega przed witrynami podejrzewanymi o wyłudzanie osobistych danych, wysyłanie złośliwego oprogramowania lub inne szkodliwe działania.

- szybkie tworzenie zakładek – aby dodać ulubioną stronę do zakładki „ulubione” wystarczy kliknąć na gwiazdkę w pasku adresu. Umożliwia to wejście na ulubioną stronę w każdym oknie.

- importowanie ustawień – jeśli dotychczas używałeś innej przeglądarki w prosty sposób zaimportujesz ulubione zakładki, hasła, historie przeglądania oraz ulubione wyszukiwarki.

- łatwe pobieranie plików – status pobierania pliku wyświetla się na dole przeglądarki. Po zakończonym ściąganiu plik można otworzyć klękając na jego ikonkę lub przeciągnięciem myszki skopiować go na pulpit.

Google Chrome jest programem freeware – można go ściągnąć za darmo. Ściągnij darmowy program Google Chrom z pobierz.pl.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Chrome 1.0.154.59

dodał: ~buy motrin online , 16.10.2011

Thank you very much for this article! This information was very usefull for me=)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie