Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Chrome 1.0.154.48

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2009
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 576

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Chrome 1.0.154.48

Google Chrome to nowa jakość przeglądarek internetowych dostępna za darmo w pobierz.pl. Jest oparta na prostych i skutecznych rozwiązaniach, do których przyzwyczajeni są użytkownicy Google. Programiści  tej korporacji kładli szczególny nacisk na jej niewielki rozmiar na dysku, a co za tym idzie, na niskie wykorzystanie zasobów systemowych. Google Chrome wykorzystuje silnik renderowania stron webKit - framework używany także w przeglądarkach Safari i iPhone, połączony z autorskimi rozwiązaniami z Montain View. Dostarczają one całą masę innowacyjnych rozwiązań.

Teraz, dzięki Kontroli awarii, każda z nowych kart jest uruchamiana oddzielnie. Sprawia to, że przy zawieszeniu się jednej, inne funkcjonują nadal bez przeszkód.  Natomiast funkcja dynamicznych kart, pozwalająca na łatwe tworzenie nowych kart poprzez przeciągnięcie jej poza aktywny obszar przeglądarki. A zaimplementowany w najnowszej wersji Chrome’a tryb incognito oferuje możliwość niezapisywania odwiedzanych witryn w historii.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Chrome 1.0.154.48Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie