Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Chrome 1.0.154.48

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2009
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 576

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Chrome 1.0.154.48

Google Chrome to nowa jakość przeglądarek internetowych dostępna za darmo w pobierz.pl. Jest oparta na prostych i skutecznych rozwiązaniach, do których przyzwyczajeni są użytkownicy Google. Programiści  tej korporacji kładli szczególny nacisk na jej niewielki rozmiar na dysku, a co za tym idzie, na niskie wykorzystanie zasobów systemowych. Google Chrome wykorzystuje silnik renderowania stron webKit - framework używany także w przeglądarkach Safari i iPhone, połączony z autorskimi rozwiązaniami z Montain View. Dostarczają one całą masę innowacyjnych rozwiązań.

Teraz, dzięki Kontroli awarii, każda z nowych kart jest uruchamiana oddzielnie. Sprawia to, że przy zawieszeniu się jednej, inne funkcjonują nadal bez przeszkód.  Natomiast funkcja dynamicznych kart, pozwalająca na łatwe tworzenie nowych kart poprzez przeciągnięcie jej poza aktywny obszar przeglądarki. A zaimplementowany w najnowszej wersji Chrome’a tryb incognito oferuje możliwość niezapisywania odwiedzanych witryn w historii.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Chrome 1.0.154.48Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie