Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flock 2.6.1

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Flock, Inc
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 06.07.2010
Rozmiar: 10.95 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 372

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Flock 2.6.1

Flock to całkiem nowa przeglądarka internetowa, która działa w oparciu o silnik Gecko, ten sam na którego bazie powstaje jedna z najpopularniejszych aplikacji tego typu, a mianowicie Firefox. Jest to bardzo rozbudowana przeglądarka, która oferuje oprócz możliwości przeglądania stron, pobieranie plików przy użyciu zintegrowanego menadżera, importowanie danych z inny przeglądarek, blokowanie wyskakujących okien, a także możliwość czytania newsów udostępnianych za pomocą RSS.

Download Flock to doskonała propozycja zwłaszcza dla użytkowników portali społecznościowych i najważniejszych światowych serwisów. Przeglądarka ta pozwala bowiem na integrację między innymi z MySpace, Facebook, Gmail, YouTube, Twitter, Blogger, czy WordPress. Niestety na razie nie jest jeszcze dostępna najnowsza wersja Flock 2.6.1 po polsku. Twórcy zapewne wciąż pracują nad lokalizacją i miejmy nadzieję, że spolszczenie Flock 2.6.1 ukarze się niebawem, zwłaszcza, że poprzednie wersje Flock były pl.  Flock charakteryzuje się także bardzo przyjaznym i czytelnym interfejsem wraz z przydatnymi zakładkami, pozwalającym usystematyzować przeglądane strony. Program może też być rozbudowywany, dzięki dostępnym na stronie producenta wtyczkom. Warto pamiętać, że jest to multiplatformowa przeglądarka, dostępna na wszystkie najważniejsze systemy operacyjne.

Flock 2.6.1 działa z Windows 7 doskonale komponując się w nowoczesny wygląd tego systemu. Istnieją również specjalne wersje Flock 2.6.1 pod Linux i Mac OS X. Jeżeli szukasz nowoczesnej i szybkiej przeglądarki internetowej to nie musisz już tracić czasu na poszukiwania. Przeglądarka Flock powinna sprostać Twoim oczekiwaniom i jeśli chcesz zobaczyć jak działa to pobierz Flock za darmo i sprawdź czy rzeczywiście Może ona konkurować z bardziej znanymi aplikacjami tego typu.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flock 2.6.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie