Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flock 2.0.1

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Flock
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 07.11.2008
Rozmiar: 11,95 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1463

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Flock 2.0.1

Flock 2 to kolejna przeglądarka internetowa oferujące wszystkie te funkcje, które są niezbędne do surfowania po necie, a mianowicie blokowanie niechcianych okienek, przeglądanie większej ilości stron przy użyciu zakładek, a także pobieranie plików. Flock 2 jest za darmo i każdy może sam sprawdzić jej funkcje. Cechą charakterystyczną tej przeglądarki jest doskonała współpraca z portalami społecznościowymi, a także spora liczba opcji umożliwiających kontakt z innymi internautami. Download Flock 2 na pewno pozwala zaoszczędzić sporo czasu przy utrzymywaniu kontaktów w sieci. Flock 2 za free możecie znaleźć poniżej.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • SRWare Iron

  Pobierz popularną przeglądarkę internetową SRWare Iron już teraz!

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flock 2.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie