Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flock 2.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Flock Inc.
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 15.10.2008
Rozmiar: 11.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 313

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis Flock 2.0

Flock 2 to mniej znana przeglądarka internetowa, która działa w oparciu o silnik Gecko, wykorzystywany również w Firefox, dzięki czemu charakteryzuje się podobnymi funkcjami co bardziej znany konkurent. Download Flock 2 umożliwia oczywiście przeglądanie kilku stron w jednym oknie, blokowanie reklam, a także pobieranie plików przy użyciu wbudowanego menadżera. Flock 2 jest za free dzięki czemu każdy może sprawdzić jej możliwości na własnej skórze. Jest to jedna z najlepszych przeglądarek jeśli chodzi o integrację z portalami społecznościowymi, oferująca masę opcji ułatwiających korzystanie z nich. Flock 2 za darmo możecie znaleźć na pobierz.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flock 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie