Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flock 2.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Flock Inc.
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 15.10.2008
Rozmiar: 11.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 313

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis Flock 2.0

Flock 2 to mniej znana przeglądarka internetowa, która działa w oparciu o silnik Gecko, wykorzystywany również w Firefox, dzięki czemu charakteryzuje się podobnymi funkcjami co bardziej znany konkurent. Download Flock 2 umożliwia oczywiście przeglądanie kilku stron w jednym oknie, blokowanie reklam, a także pobieranie plików przy użyciu wbudowanego menadżera. Flock 2 jest za free dzięki czemu każdy może sprawdzić jej możliwości na własnej skórze. Jest to jedna z najlepszych przeglądarek jeśli chodzi o integrację z portalami społecznościowymi, oferująca masę opcji ułatwiających korzystanie z nich. Flock 2 za darmo możecie znaleźć na pobierz.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flock 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie