Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flock 1.2.6 PL

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Flock Inc.
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 25.09.2008
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis Flock 1.2.6 PL

Flock jest przeglądarką bazująca na silniku Gecko, a więc tym samym co popularny Firefox. Zalety tej przeglądarki docenią przede wszystkim osoby często korzystające z serwisów społecznościowych.

Program posiada wszystkie funkcje Firefoxa oraz dodatkowa jest wyposażony w funkcje które docenią użytkownicy blogów, Yahoo! Mail, Gmaila, osoby często wysyłające zdjęcia do serwisu Flickr oraz zwolennicy Facebook. Możliwości przeglądarki można rozszerzać dzięki licznym wtyczką dostępny na stronie producenta.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flock 1.2.6 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie