Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flock 1.2.6 PL

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Flock Inc.
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 25.09.2008
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis Flock 1.2.6 PL

Flock jest przeglądarką bazująca na silniku Gecko, a więc tym samym co popularny Firefox. Zalety tej przeglądarki docenią przede wszystkim osoby często korzystające z serwisów społecznościowych.

Program posiada wszystkie funkcje Firefoxa oraz dodatkowa jest wyposażony w funkcje które docenią użytkownicy blogów, Yahoo! Mail, Gmaila, osoby często wysyłające zdjęcia do serwisu Flickr oraz zwolennicy Facebook. Możliwości przeglądarki można rozszerzać dzięki licznym wtyczką dostępny na stronie producenta.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.

 • Waterfox

  Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows.

 • Mozilla Firefox

  Prezentujemy najnowszą wersję przeglądarki Mozilli Firefox, jednego z najlepszych narzędzi do przemierzania świata Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flock 1.2.6 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie