Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flock 1.2.4

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Flock Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 11.3 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 853

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Flock 1.2.4

Flock jest przeglądarką bazująca na silniku Gecko, a więc tym samym co popularny Firefox. Zalety tej przeglądarki docenią przede wszystkim osoby często korzystające z serwisów społecznościowych.

Program posiada wszystkie funkcje Firefoxa oraz dodatkowa jest wyposażony w funkcje które docenią użytkownicy blogów, Yahoo! Mail, Gmaila, osoby często wysyłające zdjęcia do serwisu Flickr oraz zwolennicy Facebook. Możliwości przeglądarki można rozszerzać dzięki licznym wtyczką dostępny na stronie producenta.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Mozilla Firefox

  Prezentujemy najnowszą wersję przeglądarki Mozilli Firefox, jednego z najlepszych narzędzi do przemierzania świata Internetu.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • Waterfox

  Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flock 1.2.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie