Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flock 3.5

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Flock Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2010
Rozmiar: 0,5 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1099

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Flock 3.5

Na rynku mamy przeróżne, mniej lub bardziej znane, przeglądarki Internetowe. Większość ludzi używa Internet Explorera, Mozilli Firefoxa czy też Opery, jest jednak cała masa innych przeglądarek, które stopniowo zdobywają popularność i być może dołączą wkrótce do wymienionej „wielkiej trójki”. Jedną z takich jest prezentowany tu Flock 3, który wykorzystuje rozwiązania z Google Chrome. Jednak w odróżnieniu do innych przeglądarek, będących narzędziami uniwersalnymi, ta kierowana jest głównie do osób używających serwisów jak Facebook, Twitter czy YouTube.

Choć najnowszy Flock nie jest po polsku, z pewnością użytkownicy innych przeglądarek nie będą mieli żadnych problemów z obsługa tej. Jeśli tylko ukaże się polskie wydanie Flock 3, będzie można je pobrać z tej właśnie strony. A póki co anglojęzyczna jest bardzo stabilna i bezpieczna. Ma także interfejs oferujący liczne możliwości – od blokady wyskakujących okienek zaczynając na zintegrowanym menadżerze pobierania kończąc. Są tu też bardzo użyteczne opcje pozwalające tworzyć notatki i zdjęcia do wrzucenia na blog czy konto na Twitterze.

Download Flock to szybka operacja – plik instalacyjny ma tylko 0,5 MB. Można znaleźć w sieci wiele rozszerzeń i wtyczek, które zwiększają i tak duże możliwości aplikacji. Wypada też dodać, że kreator instalacji tej wersji wymaga połączenia z Internetem. Z pewnością dla większości użytkowników nie będzie to żadnym problemem.

Jest to najnowsza jak dotąd wersja przeglądarki, jednak programiści cały czas pracują nad kolejnymi użytecznymi rzeczami. Gdy tylko kolejne wydanie pojawi się w sieci, z pewnością będzie można znaleźć je na naszych stronach.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • Waterfox

  Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flock 3.5

dodał: ~pobierz.pl , 03.06.2011

Pobierz.. Great! :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie