Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flock 3.5

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Flock Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2010
Rozmiar: 0,5 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1100

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Flock 3.5

Na rynku mamy przeróżne, mniej lub bardziej znane, przeglądarki Internetowe. Większość ludzi używa Internet Explorera, Mozilli Firefoxa czy też Opery, jest jednak cała masa innych przeglądarek, które stopniowo zdobywają popularność i być może dołączą wkrótce do wymienionej „wielkiej trójki”. Jedną z takich jest prezentowany tu Flock 3, który wykorzystuje rozwiązania z Google Chrome. Jednak w odróżnieniu do innych przeglądarek, będących narzędziami uniwersalnymi, ta kierowana jest głównie do osób używających serwisów jak Facebook, Twitter czy YouTube.

Choć najnowszy Flock nie jest po polsku, z pewnością użytkownicy innych przeglądarek nie będą mieli żadnych problemów z obsługa tej. Jeśli tylko ukaże się polskie wydanie Flock 3, będzie można je pobrać z tej właśnie strony. A póki co anglojęzyczna jest bardzo stabilna i bezpieczna. Ma także interfejs oferujący liczne możliwości – od blokady wyskakujących okienek zaczynając na zintegrowanym menadżerze pobierania kończąc. Są tu też bardzo użyteczne opcje pozwalające tworzyć notatki i zdjęcia do wrzucenia na blog czy konto na Twitterze.

Download Flock to szybka operacja – plik instalacyjny ma tylko 0,5 MB. Można znaleźć w sieci wiele rozszerzeń i wtyczek, które zwiększają i tak duże możliwości aplikacji. Wypada też dodać, że kreator instalacji tej wersji wymaga połączenia z Internetem. Z pewnością dla większości użytkowników nie będzie to żadnym problemem.

Jest to najnowsza jak dotąd wersja przeglądarki, jednak programiści cały czas pracują nad kolejnymi użytecznymi rzeczami. Gdy tylko kolejne wydanie pojawi się w sieci, z pewnością będzie można znaleźć je na naszych stronach.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flock 3.5

dodał: ~pobierz.pl , 03.06.2011

Pobierz.. Great! :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie