Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo Dragon 1.0.0.5

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Comodo Group, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.02.2010
Rozmiar: 21 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1435

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo Dragon 1.0.0.5

Comodo Dragon to przeglądarka internetowa zbudowana, podobnie jak Google Chrome, na silniku renderującym WebKit przez firmę Comodo. Skąd pomysł na przeglądarkę w firmie zajmującej się programami antywirusowymi? Obecnie walka na rynku przeglądarek dotyczy przede wszystkim szybkości. Google Chrome został stworzony jako prosta alternatywa dla przeglądarek, które uginając się pod bogactwem funkcji wydają się tracić swój główny cel. Google Chrome miał być najlżejszą przeglądarką internetową i w dużej mierze cel ten został osiągnięty, jednak w dużej mierze ceną było bezpieczeństwo. I to właśnie wykorzystała firma Comodo. Comodo Dragon  1.0.0.5 to przeglądarka oparta na Chrome a więc szybka ale jednocześnie nadzwyczaj bezpieczna. Do tego Comodo Dragon działa po polsku. Wypróbuj Comodo Dragon – pobierz klikając w zielony przycisk pod tekstem.

Według danych firmy Comodo w roku 2009 pojawiło się ponad 25 milionów złośliwych programów, co spowodowało 400% wzrost liczby stron mogących zaszkodzić bezpieczeństwu komputera. Dlatego Comodo, firma pracująca nad rozwiązaniami z dziedziny bezpieczeństwa, postanowiła uzbroić Chrome w broń przed zagrożeniami, jakie płyną z internetu. Comodo Dragon oferuje pełny zestaw funkcji znanych z Google Chrome a do tego gwarantuje bezpieczeństwo surfowania oraz ochrony prywatności. Comodo Dragon 1.0.0.5 to browser, który pozwala uwierzytelniać certyfikaty SSL oraz zapobiega wszelkim procesom mającym na celu szpiegowanie lub przechwycenie prywatnych danych. Pobierz Comodo Dragon za darmo już teraz.

Podobnie jak Google Chrome, Comodo Dragon 1.0.0.5 pozwala przeglądać strony internetowe w dynamicznych kartach. Kolejność kart można dowolnie zmieniać oraz wyciągać je z przeglądarki – rozdzielać je na kilka okien a awaria jednej karty nie powoduje zawieszenia się programu. Umieszczenie wszystkich najważniejszych poleceń w zaledwie kilku ikonkach sprawia, że wygląd jest nowoczesny i lekki. Comodo Dragon szybko się uruchamia i pozwala łatwo wyszukiwać frazy wprost z paska adresu. Okno startowe przedstawia miniatury stron – ulubionych lub ostatnio przeglądanych. W każdym momencie można włączyć także tryb incognito dzięki któremu w komputerze nie zostają zapisane dane z przeprowadzonej sesji. A dla tych, którzy lubią zmieniać wygląd programu Comodo Dragon pozwala na download skórek Google Chrome, w tym designerskich skinów Dolce & Gabbana, Donna Karan czy Oscar de la Renta. Chciałeś zawsze wypróbować Chrome ale zniechęcały cie negatywne opinie? Pobierz za darmo Comodo Dragon i wypróbuj tą samą szybkość wyposażoną w optymalne bezpieczeństwo.

Licencja
Comodo Dragon to program darmowy dostępny na licencji freeware.

Wymagania systemowe
Systemy obsługiwane przez Comodo Dragon: XP, Vista i Windows 7. Comodo Dragon nie obsługuje Windows 7 w wersji 64-bit. Na razie nie przygotowano wersji Comodo Dragon na Linux i Mac OS X. Comodo Dragon posiada menu pl, które działa domyślnie od chwili instalacji. Nie jest wymagane do Comodo Dragon osobne spolszczenie.

Wymagania sprzętowe
Comodo Dragon 1.0.0.5 działa najlepiej jeśli spełnione są następujące warunki sprzętowe: 128 MB RAM i 40 MB wolnego miejsca na dysku.

Chcesz zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo surfowania w internecie? Boisz się o dane przesyłane w czasie zakupów czy transakcji bankowych online? Pobierz Comodo Dragon 1.0.0.5 za free – połącz szybkość, nowoczesność i bezpieczeństwo. Oprócz Comodo Dragon do pobrania z działu Internet najnowsze wersje wiodących przeglądarek, w tym Mozilla Firefox, Safari i Opera, w dziale przeglądarki internetowe.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo Dragon 1.0.0.5

dodał: ~Artek , 20.02.2010

Ma bardzo małe ograniczone możliwości konfiguracyjne

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie