Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo Dragon Internet Browser 24

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Comodo Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Data modyfikacji: 15.01.2013
Rozmiar: 31,96 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 856

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo Dragon Internet Browser 24

Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć. Dlaczego? Można to sprawdzić samemu, wykonując jej download. Jest ona oczywiście za darmo, więc korzystać z niej mogą zarówno osoby prywatne, jak i firmy. A ponieważ to wydanie Comodo Dragon Internet Browser pl, nie trzeba znać angielskiego do używania wszystkich jej funkcji.

Przeglądarka ta powstała na bazie Google Chrome, więc wykorzystuje silnik renderujący WebKit. Jednak w przeciwieństwie do oryginału, położono tu większy nacisk na ochronę bezpieczeństwa i prywatności użytkownika. Dlatego też wprowadzono tu między innymi tryb incognito – przeglądając strony w takim trybie nie zostawiamy po sobie żadnych śladów, zarówno w historii przeglądarki, jak też i w sieci. Aplikacja sprawdza także poprawność domen i zabezpieczenia, jak na przykład certyfikaty SSL. Niestety, Comodo Dragon Internet Browser nie zalicza się do najszybszych przeglądarek na rynku. Wielu użytkowników skarży się, że działa ona wolno, a system odczuwa wyraźnie jej używanie – zwłaszcza, jeśli mamy tylko 2 GB RAM. Jeśli ktoś ma jednak szybszy sprzęt, nie powinien odczuć aż tak bardzo działania tego programu.

Dlatego polecamy pobranie Comodo Dragon Internet Browser i sprawdzenie samemu, jak spisuje się ta przeglądarka w praktyce. Z pewnością jest to dość ciekawe i bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników Internetu, zaś jego niedopracowania powinny zlikwidować kolejne wydania.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo Dragon Internet Browser 24Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie