Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CometBird 9.0.1

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: CometBird
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2011
Data modyfikacji: 16.01.2012
Rozmiar: 15,17 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 940

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CometBird 9.0.1

CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.
Aplikacja posiada wiele rozwiązań, które w głównej mierze wpływają na łatwość obsługi i wygodę.
Przeglądarka po zainstalowaniu posiada jedynie podstawowe funkcje, czyli możliwość przeglądania stron internetowych oraz opcje z tym związane. Zastosowano w niej prosty i intuicyjny interfejs, nie jest on szczególnie rozbudowany dzięki czemu mamy do dyspozycji maksymalnie dużą przestrzeń, na której wyświetlane są strony internetowe. Do głównych funkcji zaliczyć można możliwość przeglądania na kartach, sprawdzanie pisowni, blokadę wyskakujących okienek oraz wbudowany menadżer pobierania plików.

Oczywiście istnieje możliwość poszerzenia funkcji przeglądarki. Rozszerzenia napisane pod Firefoxa są obsługiwane przez CometBirda. Wchodząc na stronę dodatków możemy znaleźć wiele wtyczek, które dodatkowo pogrupowane są na kategorie tematyczne. Do przeglądarki możemy dołączyć wtyczki od alarmów i aktualizacji, kanałów, wiadomości i blogów, społecznościowe. Możemy modyfikować interfejs, dołączać narzędzia językowe, paski narzędzi, czytniki kanałów RSS. Mamy możliwość tworzenia zakładek między innymi ze zdjęciami, muzyką czy filmami. Dostępne są również gesty myszy czy akceleratory pobierania. Program posiada również funkcje, których nie znajdziemy w przeglądarce Firefox. Są to między innymi wbudowany tłumacz oraz funkcja notatek, możliwość pobierania filmików z takich serwisów jak YouTube czy DailyMotion i wielu innych.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CometBird 9.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie