Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avant Browser 11.7 Build 39

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Avant Force
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2009
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 735

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avant Browser 11.7 Build 39


Kolejna wersja nakładki na Internet Explorer.

Dzięki przeglądarce Avant Browser możliwe jest m.in. otwarcie kolejnych okien przeglądarki w postaci zakładek jak również błyskawiczne blokowanie reklam i okienek pop-up. Program ten prostu w obsłudze a osoby znające Internet Explorer z łatwością będą korzystać z nowej nakładki.

Avant Browser posiada wbudowane narzędzie do czyszczenia historii przeglądanych stron. Wbudowane wyszukiwarki Yahoo lub Google pozwalają szybciej znajdować informacje. Avant Browser umożliwia blokowanie wybranych elementów: media we Flash, zdjęcia, filmy, dźwięki, elementy ActiveX. Każda zakładka może być zatrzymana, odnowiona, zamknięta. Kolejnym elementem jest wbudowana obsługa RSS. Ciekawą funkcją jest pasek z proponowanymi stronami Web z zawartością podobna do tej, którą przeglądamy.

Ściągnij darmowy Avant Browser po polsku.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • SRWare Iron

  Pobierz popularną przeglądarkę internetową SRWare Iron już teraz!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avant Browser 11.7 Build 39Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie