Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avant Browser 11.7 Build 39

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Avant Force
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2009
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 735

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avant Browser 11.7 Build 39


Kolejna wersja nakładki na Internet Explorer.

Dzięki przeglądarce Avant Browser możliwe jest m.in. otwarcie kolejnych okien przeglądarki w postaci zakładek jak również błyskawiczne blokowanie reklam i okienek pop-up. Program ten prostu w obsłudze a osoby znające Internet Explorer z łatwością będą korzystać z nowej nakładki.

Avant Browser posiada wbudowane narzędzie do czyszczenia historii przeglądanych stron. Wbudowane wyszukiwarki Yahoo lub Google pozwalają szybciej znajdować informacje. Avant Browser umożliwia blokowanie wybranych elementów: media we Flash, zdjęcia, filmy, dźwięki, elementy ActiveX. Każda zakładka może być zatrzymana, odnowiona, zamknięta. Kolejnym elementem jest wbudowana obsługa RSS. Ciekawą funkcją jest pasek z proponowanymi stronami Web z zawartością podobna do tej, którą przeglądamy.

Ściągnij darmowy Avant Browser po polsku.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avant Browser 11.7 Build 39Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie