Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avant Browser 11.7 Build 23

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Anderson Che
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 1.9 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 964

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avant Browser 11.7 Build 23

Avant Browser jest nakładką na przeglądarkę Internet Explorer oferującą dodatkowe funkcje.

Do głównych zalet należy otwieranie stron w jednym oknie dzięki systemowi zakładek, blokowanie wyskakujących reklam - tzw. pop-up, sterowanie przeglądarką za pomocą gestów muszy (funkcja znanza z przeglądarek Firefox i Opera), blokowania ładowania grafik, animacji, dźwięku i komponentów ActiveX, funkcję automatycznego wypełniania formularzy, czytnik kanałów RSS/ATOM.
W nowej wersji wprowadzono możliwość zapisywania profilów - dzięki czemu możemy korzystać ze swoich ustawień na różnych komputerach, poprawiono zarządzanie ulubionymi oraz kilka mniejszych błędów zgłoszonych do wersji 10.

Do prawidłowego działania wymaga Internet Explorera 5.5 lub nowszego.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avant Browser 11.7 Build 23Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie