Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avant Browser 11.7 Build 23

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Anderson Che
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 1.9 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 969

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avant Browser 11.7 Build 23

Avant Browser jest nakładką na przeglądarkę Internet Explorer oferującą dodatkowe funkcje.

Do głównych zalet należy otwieranie stron w jednym oknie dzięki systemowi zakładek, blokowanie wyskakujących reklam - tzw. pop-up, sterowanie przeglądarką za pomocą gestów muszy (funkcja znanza z przeglądarek Firefox i Opera), blokowania ładowania grafik, animacji, dźwięku i komponentów ActiveX, funkcję automatycznego wypełniania formularzy, czytnik kanałów RSS/ATOM.
W nowej wersji wprowadzono możliwość zapisywania profilów - dzięki czemu możemy korzystać ze swoich ustawień na różnych komputerach, poprawiono zarządzanie ulubionymi oraz kilka mniejszych błędów zgłoszonych do wersji 10.

Do prawidłowego działania wymaga Internet Explorera 5.5 lub nowszego.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • 360 Browser

  360 Browser to kolejna już na rynku przeglądarka internetowa. Choć póki co nie jest aż tak popularna, jak konkurencyjni giganci to niebawem może się to zmienić.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avant Browser 11.7 Build 23Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie