Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avant Browser 11.7 build 18

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Anderson Che
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 19,09 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 371

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avant Browser 11.7 build 18

Kolejna wersja nakładki na Internet Explorer. Za pomocą Avant Browsera możliwe jest m.in. otwarcie kolejnych okien przeglądarki w postaci zakładek jak również błyskawiczne blokowanie reklam.

Program ten nieskomplikowany, sprawnie obsługujący Internet Explorer z łatwością będą korzystać z nowej nakładki.
Avant Browser wzbogacony jest o nowe opcje, których nie znajdziemy w przeglądarce Microsoftu, sprawnie współdziała z menadżerem pobieranie plików każdym, który dostępny jest na rynku. Menu kontekstowe pozwala otworzyć wszystkie odniesienia znajdujące się na stronie. Możliwe jest wyszukiwanie tekstu przy użyciu wyszukiwarki Google. Pasek menu Similar Websites posiada 6 elementów. Ich tytuły wraz z zawartością ulegają zmianie, co warunkuje ilość wejść na stronę.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.

 • Waterfox

  Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avant Browser 11.7 build 18Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie