Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avant Browser 11.7 Build 17

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Anderson Che
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.10.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 584

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avant Browser 11.7 Build 17

Avant Browser to przeglądarka internetowa oferująca masę zaawansowanych funkcji, które ciężko znaleźć w Internet Explorer (na którym bazuje). Jest to bowiem specjalna nakładka na IE, która zmienia tą przeglądarkę nie do poznania. Download Avant Browser pozwala na otwieranie kilku stron jednocześnie w zakładkach, blokowanie reklam, a także optymalizację przeglądarki do pracy w słabszych sieciach. Avant Browser jest po polsku co znacznie ułatwia korzystanie z jej opcji. Co najważniejsze, Avant Browser jest za darmo udostępniana użytkownikom i jedyne co trzeba mieć, to wspomniany Internet Explorer.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • Mozilla Firefox

  Prezentujemy najnowszą wersję przeglądarki Mozilli Firefox, jednego z najlepszych narzędzi do przemierzania świata Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avant Browser 11.7 Build 17Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie