Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acoo Browser 1.98

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: AcooBrowser
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 1.81 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 757

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Acoo Browser 1.98

Acoo Browser to przeglądarka internetowa w pełni wykorzystująca do pracy Internet Explorer,  nanosząca na wbudowaną przeglądarkę Microsoftu masę zmian i poprawek. Nie jest to samodzielna aplikacja, tylko specjalnie podrasowana nakładka, która oferuje m.in. możliwość przeglądania stron w zakładkach,  dzięki czemu w jednym oknie może znaleźć się ich nawet kilkanaście, a także ich zbliżanie i oddalanie dzięki funkcji zoom. Ponadto download Acoo Browser ogranicza wyświetlanie popup i reklam co wpływa na bezpieczeństwo korzystania z sieci. Acoo Browser jest za darmo oferowany użytkownikom, zwłaszcza tym którym znudził się IE, albo tym którzy lubią przejrzysty i nowoczesny interfejs. Acoo Browser jest po polsku dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z obsługą tej przeglądarki.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acoo Browser 1.98Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie