Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Waterfox 35.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Waterfox Project
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.01.2015
Rozmiar: 56.1 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 72

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Waterfox 35.0

Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows. Specjalna optymalizacja zapewnia szybszą i przede wszystkim znacznie stabilniejszą pracę w porównaniu do pierwowzoru. Całość bazuje na silniku Gecko, który użyty został właśnie do zbudowanie Firefoksa i może pochwalić się obsługą zarówno rekomendacji W3C, jak również protokołów HTML5 oraz CSS3.

Jeśli chodzi o podstawowe funkcjonalności to mamy tutaj do czynienia między innymi z możliwością przeglądania stron w kartach, blokowaniem wyskakujących pop-up'ów, obsługą minimotywów oraz menadżerem pobierania plików. Warto dodać, że Waterfox obsługuje praktycznie wszystkie rozszerzenia, pluginy i dodatki, które opracowane zostały dla 32-bitowego Firefoksa. Spolszczenie przeglądarki Waterfox można znaleźć na stronie internetowej jej producenta. Całość jest niezwykle prosta w obsłudze i powinna przypaść do gustu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Mozilla Firefox

  Prezentujemy najnowszą wersję przeglądarki Mozilli Firefox, jednego z najlepszych narzędzi do przemierzania świata Internetu.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • 360 Browser

  360 Browser to kolejna już na rynku przeglądarka internetowa. Choć póki co nie jest aż tak popularna, jak konkurencyjni giganci to niebawem może się to zmienić.

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • SRWare Iron

  Pobierz popularną przeglądarkę internetową SRWare Iron już teraz!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Waterfox 35.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie