Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vivaldi 1.2.490.39

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Vivaldi Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.06.2016
Rozmiar: 42,3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 0

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Vivaldi 1.2.490.39

Vivaldi to alternatywna przeglądarka internetowa, która przypadnie do gustu przede wszystkim bardzo wymagającym użytkownikom. To propozycja dla tych, oczekują większej ilości opcji, dodatków i możliwości, jakich na próżno szukać u komercyjnej konkurencji. Warto wspomnieć, że program został stworzony przez byłych szefów Opery, którzy postanowili zastosować wszystkie swoje pomysły bez ograniczeń i obostrzeń związanych z produktem masowym. 

Co prawda przeglądarka Vivaldi nie jest tak popularna jak Google Chrome czy Mozilla Firefox, nie ma również takiej rzeszy użytkowników oraz zaplecza technicznego, ale zamiast tego wyróżnia się czymś wyjątkowym. Chodzi o dodatkowe funkcje, których nie znajdziemy u większych i bardziej prężnych konkurentów. Przykładem może być między innymi obsługa wygodnych gestów myszy, możliwość tworzenia podręcznych notatek, obecność menedżera zakładek, menedżera pobierania, menedżera procesów, jak również paska bocznego. Możemy w nim umieścić swoje ulubione strony, natomiast przydatne skróty znacząco przyspieszają codzienną pracę i naukę. 

Oczywiście korzystając z przeglądarki Vivaldi możemy przeglądać strony internetowe na wygodnych kartach, do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić korzystając z propozycji konkurencji. Oprócz tego możemy korzystać z historii ostatnio zamkniętych kart w przypadku np. omyłkowego wyłączenia komputera, przeglądarki itp. Ciekawostką jest także funkcja zbierania kart w stosy z kafelkowym podglądem oraz możliwością oznaczania kart kolorami np. karty związane z pracą na czerwono, z rozrywką na żółto etc. 

Na wykorzystywanych kartach pojawiają się symbole informujące o ładowaniu stron w tle, niewyświetlonych stronach oraz wskaźniki postępu ładowania. Strony można także zachowywać w przypiętych kartach, dzięki czemu najczęściej wykorzystywane karty możemy mieć zawsze pod ręką. To bardzo przydatna funkcja dla tych, którzy korzystają z komputera jako narzędzia pracy np. redaktorzy, informatycy itp. Nowością w przeglądarce Vivaldi jest także pasek zakładek oraz ładowanie obrazków na żądanie, co znacząco oszczędza transfer danych – przydatne dla użytkowników korzystających z Internetu mobilnego. 

Ciekawostką jest nawigacja przestrzenna oraz możliwość uruchamiania wtyczek znanych np. z Google Chrome. Dzięki temu możemy korzystać z ulubionych dodatków nawet po przejściu na nową przeglądarkę. Możemy również importować osobiste dane z innych programów, powiększać wybrane elementy i pracować na ekranach HiDPI. Jest także opcja odtwarzania materiałów HTML5 zakodowanych przez H.264. Na deser otrzymujemy pełną obsługę rozszerzeń i określania lokalizacji użytkownika, płynne przewijanie oraz okno przeglądarki w trybie prywatnym bez rejestrowania historii.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • SRWare Iron

  Pobierz popularną przeglądarkę internetową SRWare Iron już teraz!

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vivaldi 1.2.490.39Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie