Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SpeedyFox 2.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: CrystalIdea Software Inc.
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 27.01.2015
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 97

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis SpeedyFox 2.0

SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox. Według danych producenta, dzięki SpeedyFox nasza przeglądarka może pracować nawet do trzech razy wydajniej w porównaniu do stanu sprzed instalacji narzędzia. Główne działanie aplikacji polega przede wszystkim na optymalizacji sfragmentowanych plików profili użytkownika oraz ich kompaktowaniu. Warto dodać, że SpeedyFox nie wymaga instalacji na dysku twardym naszego komputera.

Obsługa narzędzia ograniczona została wyłącznie do wybrania profilu przeglądarki, który ma zostać zdefragmentowany. Procedura sprowadza się więc wyłącznie do kilku kliknięć myszką. Jak zapewnia producent - SpeedyFox jest całkowicie bezpiecznym narzędziem i nie ingeruje nasze dane zapisane w profilu przeglądarki Firefox. Najnowsza wersja oferuje również narzędzia do optymalizacji pracy przeglądarki Google Chrome, komunikatora Skype oraz klienta poczty elektronicznej Mozilla Thunderbird.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • 360 Browser

  360 Browser to kolejna już na rynku przeglądarka internetowa. Choć póki co nie jest aż tak popularna, jak konkurencyjni giganci to niebawem może się to zmienić.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SpeedyFox 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie