Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Slimjet 4.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: FlashPeak, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2015
Rozmiar: 47.3 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 67

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Slimjet 4.0

Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser. Całość może śmiało konkurować z takimi gigantami, jak Google Chrome, Internet Explorer, czy Mozilla Firefox. Mamy tutaj bowiem do czynienia z szeregiem przydatnych funkcji, prostym interfejsem oraz niewielkim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Slimjet na pierwszy rzut oka może przypominać konkurencyjne Chromium (podobny interfejs oraz wiele przydatnych opcji).

Program zaoferuje użytkownikowi między innymi:

- możliwość przeglądania stron www w kartach,
- dostęp do wbudowanego menadżera pobierania plików,
- narzędzia dla webmasterów,
- możliwość skomponowania ekranu powitalnego z najczęściej odwiedzanymi witrynami (kafelki),
- otwieranie stron w trybie incognito,
- kompatybilność z rozszerzeniami przeglądarki Google Chrome,
- szybkie tworzenie zrzutów ekranowych samego okna przeglądarki,
- automatyczne uzupełnianie formularzy,
- możliwość pobierania klipów z YouTube (zarówno wideo, jak i wyodrębnionego audio).
Slimjet to świetna alternatywa dla nieco "ociężałej" konkurencji.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • 360 Browser

  360 Browser to kolejna już na rynku przeglądarka internetowa. Choć póki co nie jest aż tak popularna, jak konkurencyjni giganci to niebawem może się to zmienić.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Slimjet 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie