Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sleipnir 4

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Fenrir Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 36,2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 241

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Sleipnir 4

Sleipnir to najmłodsze dziecko Fenrir, dopracowane w każdym calu. Dzięki funkcji Fenrir Pas, mamy możliwość synchronizować dane z przeglądarki, pomiędzy komputerem stacjonarnym a mobilnymi urządzeniami. Trident i Webkit to dwa zaimplementowane silniki, dzieki którym przeglądarka może renderować wyświetlane strony internetowe. Możemy wykorzystywać dodatki i rozszerzenia kompatybilne z przeglądarką Google Chrome, ponad to mamy możliwość tłumaczenia zawartości stron www i dokumentów. Program obsługuje też filtrowanie danych i importowanie z Google Reader.
Z Sleipnir możemy "komunikować" się za pomocą wielu skrótów klawiszowych oraz gestów myszki. Oczywiście w ofercie znazł się także system zarządzania i grupowania kart, tworzenia zrzutów ekranowych i pełen pakiet zabezpieczeń. Użytkownik może samodzielnie włączyć lub wyłączyć ActiveX, JavaScript, Javę, ograniczyć pełny dostęp do ustawień przeglądarki, czy również bezpiecznie usunąć historie przeglądanych i wyszukiwanych stron internetowych.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sleipnir 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie