Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Safari 5.1.2

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Apple Computer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.06.2010
Data modyfikacji: 01.12.2011
Rozmiar: 36,52 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12121

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Safari 5.1.2

Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od niedawna jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft. Współpraca Safari z Windows układa się bardzo dobrze, dzięki czemu przeglądarka ta zyskuje coraz większe grono użytkowników. Możliwe jest korzystnie z usług Safari na Windows XP i Vista. Nie ma również problemów z uruchomieniem Safari 5.1.2 na Windows 7, co dodatkowo staje się dużym atutem tej aplikacji.

Jeśli chodzi o zmiany w najnowszej odsłonie to jest ich bardzo wiele. Przede wszystkim download Safari 5.1.2 pozwala na uzyskanie dostępu do jednej z najszybszych przeglądarek internetowych, jakie można znaleźć na rynku, a przy tym jest ona bardzo bezpieczna i odporna na ataki z zewnątrz. Safari dostępna za free z naszej strony, otwiera się nareszcie także na dodatkowe wtyczki, które mają rozbudowywać podstawowe funkcje programu, według preferencji użytkownika. Bardzo ciekawą funkcją jest też Safari Reader, narzędzie ułatwiające czytanie artykułów w sieci, które wyświetla wskazany tekst tak, że wygląda on jak w dowolnym edytorze tekstowym, a więc bez zbędnych reklam i paneli. Program oferuje ponadto wsparcie dla HTML5, a także obsługę wyszukiwarki Bing.

Oczywiście Safari jest po polsku, a czytelny interfejs sprawia, że nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych przeglądarek internetowych, a fakt, że Safari jest za darmo, oraz to że osiąga bardzo dobre wyniki w testach wydajności sprawia, że program ten jest coraz bardziej popularny wśród posiadaczy okienek. Pobierz najnowszą część Safari 5.1.2 za free dostępną w naszym serwisie. Zobacz także inne darmowe Przeglądarki internetowe.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • SRWare Iron

  Pobierz popularną przeglądarkę internetową SRWare Iron już teraz!

 • Mozilla Firefox

  Prezentujemy najnowszą wersję przeglądarki Mozilli Firefox, jednego z najlepszych narzędzi do przemierzania świata Internetu.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Safari 5.1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie