Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pale Moon 25.5

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Moonchild Productions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2015
Rozmiar: 20.9 MB
System operacyjny: Windows 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 59

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pale Moon 25.5

Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych. Całość stworzona została na bazie Firefoksa. Jednak w porównaniu ze swoim protoplastą charakteryzuje się znacznie szybszym działaniem oraz zdecydowanie mniejszym zużyciem zasobów systemowych, co może być bardzo istotne dla tych, którzy korzystają z nieco starszego sprzętu. Program na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od Firefoksa. Niemniej jednak diabeł tkwi w szczegółach. Pale Moon pozbawiony został wszystkich zbędnych funkcjonalności, a jego twórcy pozostawili tylko te, z których użytkownicy korzystają najczęściej, eliminując jednocześnie ich wady.

Do naszej dyspozycji pozostawiono między innymi:

- możliwość przeglądania stron internetowych na kartach,
- funkcja blokująca tzw. pop-up'y,
- menadżer pobierania plików z sieci,
- narzędzia dla twórców stron WW,
- wsparcie dla wyświetlania grafiki wektorowej,
- wsparcie dla HTML5 oraz interfejsu DOM,
- CSS3.
Podobnie, jak w przypadku przeglądarki Firefox, tak i Pale Moon ma możliwość doinstalowywania różnego rodzaju plug-in'ów.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pale Moon 25.5

dodał: ~fan , 22.07.2015

Polecam dla wszystkich fanów firefoksa,którzy tak jak ja mają z nim problemy.Jest to w miarę dokładna kopia firefoksa a jak do tej pory nie mam z Pale Moonem żadnych problemów.Mam wszystkie funkcjonalności i dodatki firefoksa i skaczę po necie aż miło.Polecam.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie