Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Light Firefox 38.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: cstkingkey
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2015
Rozmiar: 20.3 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 161

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Light Firefox 38.0

Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej. Tym razem mamy do czynienia ze znacznie okrojoną wariacją, która stworzona została z myślą o użytkownikach niech starszych komputerów, które nie radzą sobie z dużą ilością funkcjonalności protoplasty. Przeglądarkę cechują przede wszystkim krótki czas uruchomienia oraz niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Light Firefox, pomimo braku wielu funkcji w dalszym ciągu doskonale spełnia swoje podstawowe funkcje.

Mamy tutaj do czynienia z mechanizmem przeglądania stron za pośrednictwem kart, menadżerem pobierania plików, możliwością tworzenia zakładek, przeglądaniem historii otwieranych stron oraz narzędziami dla webmasterów. Nie zabrakło także obsługi popularnych pluginów oraz możliwości instalowania spersonalizowanych motywów graficznych. Light Firefox to jedna z najszybciej działających kompilacji popularnego Firefoksa, co sprawia, że użytkownicy leciwych pecetów również mogą z niej korzystać bez żadnych ograniczeń.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Light Firefox 38.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie