Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Light Firefox 38.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: cstkingkey
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2015
Rozmiar: 20.3 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 169

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Light Firefox 38.0

Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej. Tym razem mamy do czynienia ze znacznie okrojoną wariacją, która stworzona została z myślą o użytkownikach niech starszych komputerów, które nie radzą sobie z dużą ilością funkcjonalności protoplasty. Przeglądarkę cechują przede wszystkim krótki czas uruchomienia oraz niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Light Firefox, pomimo braku wielu funkcji w dalszym ciągu doskonale spełnia swoje podstawowe funkcje.

Mamy tutaj do czynienia z mechanizmem przeglądania stron za pośrednictwem kart, menadżerem pobierania plików, możliwością tworzenia zakładek, przeglądaniem historii otwieranych stron oraz narzędziami dla webmasterów. Nie zabrakło także obsługi popularnych pluginów oraz możliwości instalowania spersonalizowanych motywów graficznych. Light Firefox to jedna z najszybciej działających kompilacji popularnego Firefoksa, co sprawia, że użytkownicy leciwych pecetów również mogą z niej korzystać bez żadnych ograniczeń.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Light Firefox 38.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie