Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Chrome 27

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.05.2013
Data modyfikacji: 24.05.2013
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 28959

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Chrome 27

chr1Przeglądarka internetowa Google Chrome przebojem wdarła się na rynek i niemal od samego początku zyskała sobie rzeszę fanów, która cały czas rośnie. W odróżnieniu od konkurencji w postaci Firefox'a czy Internet Explorer'a może pochwalić się znacznie większą oszczędnością miejsca zajmowanego przez sam interfejs oraz zauważalnie szybszą pracą.

Obecnie jest to jedna z najczęściej używanych przeglądarek internetowych na świecie. Całość opracowana została w oparciu o silnik WebKit, który znajdziemy także  produkcie Apple'a - przeglądarce o nazwie Safari. Dzieło Google oferuje między innymi możliwość przeglądania stron internetowych w wielu kartach oraz blokowanie tzw. pop up'ów. Co ważne Chrome daje użytkownikowi możliwość przenoszenia otwartych kart pomiędzy kilkoma oknami.

Nie zabrakło także funkcji tzw. przypinania kart, które przy kolejnym uruchomieniu przeglądarki uruchamiane są automatycznie. Google zaimplementowało do Chrome kilka innych swoich aplikacji. Jedną z nich jest na przykład tłumacz, który za pośrednictwem jednego kliknięcia może błyskawicznie przetłumaczyć dla nas treści zawarte na łamach strony obcojęzycznej.

W najnowszej wersji Chrome 27 znajdziemy także usprawniony menadżer pobierania plików oraz menadżer importowania ustawień z produktów konkurencji. Warto także wiedzieć, że każda z otwartych przez nas kart to osobny proces. Dzięki temu nawet w momencie "zawieszenia się" jednej z nich, nie musimy zamykać pozostałych. Wystarczy tylko zatrzymać proces tej karty, która przestała działać prawidłowo. Nie można także zapomnieć o trybie Incognito, który pozwala na bezpieczne przeglądanie treści stron, na których znajdują się różnego rodzaju skrypty śledzące. W tym trybie nie działają również pliki cookie, a historia przeglądania nie jest rejestrowana.

Google Chrome doskonale radzi sobie na nieco starszym sprzęcie, gdzie Firefox czy Internet Explorer często nie pozwalają na płynne przeglądanie zasobów sieci. To przede wszystkim dzięki budowie opartej o wcześniej wspomniany silnik WebKit oraz zaimplementowanemu silnikowi JavaScript V8. Producent postarał się także o jak najlepszą optymalizację oprogramowania.

Wszystkie te czynniki stawiają Google Chrome na pierwszym miejscu pod względem szybkości działania. Potwierdzają to liczne, niezależne testy przeglądarek.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Chrome 27

dodał: ~sebastiankotula20@gmail.pl , 27.08.2015

czemu nie da się pobrać GOOGLE CHROME 27

dodał: majsymilian51 , 10.08.2015

co jest czemu nie można pobrać Google chromm27

dodał: ~imirex-10@wp,pl , 15.09.2014

GOGLE CHROME -NIE ODPOWIADA NA MOIM KOMPUTERZE-KRECI SIE CAŁY CZAS -WLEWYM ROGUSTRZAŁKA-PSZACA ŁACZENIE-ITAK GODZINAMI-NIE WIEM CO TO JEST?.

dodał: ~Jk , 17.07.2014

najlepsza pzeglądarka

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie