Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Firefox 21

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mozilla Foundation
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 03.08.2011
Data modyfikacji: 20.05.2013
Rozmiar: 20,3 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 57611

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Mozilla Firefox 21

Niedawno prezentowaliśmy dziesiąte wydanie tej aplikacji, a dzisiaj już wersję 20. Świadczy to o zmianie strategii Mozilli, która koncentruje się od niedawna na szybkim wydawaniu nowych wersji przeglądarki, które jednocześnie nie przynoszą aż tak rewolucyjnych zmian. Czy to dobrze, czy to źle - to oczywiście temat na osobną rozmowę.

Wśród nowości, które znalazły się w opisywanej wersji mamy funkcjonalność czyszczenia danych podczas zamykania aplikacji. Nowy Firefox posiada również zdecydowanie szybszy niż dotychczasowe mechanizm JavaScript, usunięto także błędy powiązane z aplikacją "App Tab". Rozwinięta została także- co brzmi szczególnie interesująco- znana już z wersji szóstej możliwość obsługi ekranów dotykowych w Windows 7 i Windows 8. W wersji dziewiątej mamy również możliwość korzystania ze znanej z wersji piątej funkcjonalności "Panorama".

Ponadto, co jest normą u Mozilli, przeglądarka może być modyfikowana dzięki instalowaniu najróżniejszych dodatków związanych z mediami, SEO czy webmasteringiem, które pozwalają na dopasowywanie aplikacji do własnych potrzeb i preferencji. Wersja 19 jest również nieco szybsza i bezpieczniejsza, aniżeli poprzednie.
"Dziewiętnastkę" możemy polecić nie tylko śledzącym najnowsze trendy w świecie aplikacji internetowych i chcącym przekonać się na własną rękę o nowościach, które znajdą się w najnowszym wydaniu przeglądarki od Mozilli, ale również po prostu wszystkim szukającym darmowego i niezawodnego programu do przeszukiwania Internetu.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • Waterfox

  Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows.

 • 360 Browser

  360 Browser to kolejna już na rynku przeglądarka internetowa. Choć póki co nie jest aż tak popularna, jak konkurencyjni giganci to niebawem może się to zmienić.

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Firefox 21

dodał: ~mesu , 08.04.2016

najlepsza przeglądarka!

dodał: ~czEsio , 19.05.2012

Treść komentarza.opere odradzam bo sie zbyt wolno laduje

dodał: ~Opera żądzi!!! , 21.02.2012

najleprza jest Opera 11.63

dodał: Lionariosims3 , 01.11.2011

To jest super internet:D

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie