Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Firefox 21

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mozilla Foundation
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 03.08.2011
Data modyfikacji: 20.05.2013
Rozmiar: 20,3 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 57454

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Mozilla Firefox 21

Niedawno prezentowaliśmy dziesiąte wydanie tej aplikacji, a dzisiaj już wersję 20. Świadczy to o zmianie strategii Mozilli, która koncentruje się od niedawna na szybkim wydawaniu nowych wersji przeglądarki, które jednocześnie nie przynoszą aż tak rewolucyjnych zmian. Czy to dobrze, czy to źle - to oczywiście temat na osobną rozmowę.

Wśród nowości, które znalazły się w opisywanej wersji mamy funkcjonalność czyszczenia danych podczas zamykania aplikacji. Nowy Firefox posiada również zdecydowanie szybszy niż dotychczasowe mechanizm JavaScript, usunięto także błędy powiązane z aplikacją "App Tab". Rozwinięta została także- co brzmi szczególnie interesująco- znana już z wersji szóstej możliwość obsługi ekranów dotykowych w Windows 7 i Windows 8. W wersji dziewiątej mamy również możliwość korzystania ze znanej z wersji piątej funkcjonalności "Panorama".

Ponadto, co jest normą u Mozilli, przeglądarka może być modyfikowana dzięki instalowaniu najróżniejszych dodatków związanych z mediami, SEO czy webmasteringiem, które pozwalają na dopasowywanie aplikacji do własnych potrzeb i preferencji. Wersja 19 jest również nieco szybsza i bezpieczniejsza, aniżeli poprzednie.
"Dziewiętnastkę" możemy polecić nie tylko śledzącym najnowsze trendy w świecie aplikacji internetowych i chcącym przekonać się na własną rękę o nowościach, które znajdą się w najnowszym wydaniu przeglądarki od Mozilli, ale również po prostu wszystkim szukającym darmowego i niezawodnego programu do przeszukiwania Internetu.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Firefox 21

dodał: ~mesu , 08.04.2016

najlepsza przeglądarka!

dodał: ~czEsio , 19.05.2012

Treść komentarza.opere odradzam bo sie zbyt wolno laduje

dodał: ~Opera żądzi!!! , 21.02.2012

najleprza jest Opera 11.63

dodał: Lionariosims3 , 01.11.2011

To jest super internet:D

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie