Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cyberfox 38.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: 8pecxstudios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2015
Rozmiar: 44.2 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 78

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Cyberfox 38.0

Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa. Całość przygotowana została specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu operacyjnego Windows. Dzięki wszechstronnej optymalizacji Cyberfox działa znacznie szybciej i zużywa znacznie mniej zasobów systemowych niż popularna konkurencja. Zachowując do tego pełną funkcjonalność. Przeglądarka, podobnie jak jej protoplasta, bazuje na silniku Gecko. Ten pozwala na obsługę rekomendacji W3C, jak również standardy HTML5 oraz CSS3.

Cyberfox to między innymi:

- możliwość przeglądania witryn internetowych w kartach,
- blokowanie wyskakujących pop-up'ów,
- menadżer pobierania plików,
- obsługa różnego rodzaju motywów graficznych,
- narzędzia dla webmasterów.

Warto dodać, że prezentowana przeglądarka doskonale radzi sobie z obsługą większości opracowanych dla wersji 32-bitowej (Firefox) wtyczek rozszerzających funkcjonalność o dodatkowe opcje. W sieci dostępne jest także spolszczenie dla Cyberfoxa.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cyberfox 38.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie