Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cyberfox 38.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: 8pecxstudios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2015
Rozmiar: 44.2 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 73

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Cyberfox 38.0

Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa. Całość przygotowana została specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu operacyjnego Windows. Dzięki wszechstronnej optymalizacji Cyberfox działa znacznie szybciej i zużywa znacznie mniej zasobów systemowych niż popularna konkurencja. Zachowując do tego pełną funkcjonalność. Przeglądarka, podobnie jak jej protoplasta, bazuje na silniku Gecko. Ten pozwala na obsługę rekomendacji W3C, jak również standardy HTML5 oraz CSS3.

Cyberfox to między innymi:

- możliwość przeglądania witryn internetowych w kartach,
- blokowanie wyskakujących pop-up'ów,
- menadżer pobierania plików,
- obsługa różnego rodzaju motywów graficznych,
- narzędzia dla webmasterów.

Warto dodać, że prezentowana przeglądarka doskonale radzi sobie z obsługą większości opracowanych dla wersji 32-bitowej (Firefox) wtyczek rozszerzających funkcjonalność o dodatkowe opcje. W sieci dostępne jest także spolszczenie dla Cyberfoxa.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • Mozilla Firefox

  Prezentujemy najnowszą wersję przeglądarki Mozilli Firefox, jednego z najlepszych narzędzi do przemierzania świata Internetu.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cyberfox 38.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie