Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CoolNovo 2.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: The Maple Studio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.01.2015
Rozmiar: 38.6 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 99

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CoolNovo 2.0

Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome. W porównaniu do protoplasty mamy tutaj do czynienia ze znacznie większą funkcjonalnością oraz ułatwieniem obsługi. Całość bazuje na silniki Webkit, co zapewnia stabilność i dobrą szybkość działania.

Do podstawowych funkcjonalności CoolNovo zaliczyć możemy między innymi:

- przeglądanie stron internetowych na tzw. kartach,
- opcję odpowiedzialną za blokowanie wyskakujących reklam,
- zintegrowanego tłumacza,
- możliwość przypinania kart,
- mechanizm Super Drag (przeciąganie linków i otwieranie ich w dowolnej zakładce),
- szybkie zamykanie kart,
- karty IE (pozwala na przeglądanie stron działających wyłącznie pod przeglądarką Internet Explorer),
- obsługa gestów myszy.
Kolejne zalety przeglądarki to niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe (możliwość instalacji nawet na nieco starszych komputerach, bez obaw o szybkość działania) oraz duża stabilność pracy. Całość jest niezwykle prosta w obsłudze, a intuicyjne menu nie powinno sprawić problemu nawet najmniej doświadczonym użytkownikom.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CoolNovo 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie