Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chromium 35.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: The Chromium Projects
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 12.03.2014
Rozmiar: 84.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 216

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Chromium 35.0

Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser. Całość może zaoferować użytkownikowi otwarty kod źródłowy, który można dowolnie zmieniać i konfigurować, przez co każdy ma możliwość stworzenia własnej wersji programu. Podstawowy pakiet zawiera najistotniejsze funkcjonalności pozwalające na swobodne przeglądanie stron www.

Wśród nich znalazły się:

- system tworzenia kart i zakładek,
- strona startowa z najczęściej otwieranymi witrynami,
- dodatkowy, wygodny w użyciu menadżer pobierania plików.
- wsparcie dla popularnych kodeków: WebM, Vorbis oraz Theora.

Warto także wspomnieć, że mamy tutaj do czynienia z pełnym wsparciem dla obsługi rozszerzeń, które dostępne są dla przeglądarki Google Chrome.

Prezentowana wersja dostępna jest w wersji PORTABLE, która nie wymaga instalacji i jest gotowa do użycia zaraz po jej przekopiowaniu na dane urządzenie.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Chromium 35.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie