Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chromium 35.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: The Chromium Projects
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 12.03.2014
Rozmiar: 84.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 212

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Chromium 35.0

Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser. Całość może zaoferować użytkownikowi otwarty kod źródłowy, który można dowolnie zmieniać i konfigurować, przez co każdy ma możliwość stworzenia własnej wersji programu. Podstawowy pakiet zawiera najistotniejsze funkcjonalności pozwalające na swobodne przeglądanie stron www.

Wśród nich znalazły się:

- system tworzenia kart i zakładek,
- strona startowa z najczęściej otwieranymi witrynami,
- dodatkowy, wygodny w użyciu menadżer pobierania plików.
- wsparcie dla popularnych kodeków: WebM, Vorbis oraz Theora.

Warto także wspomnieć, że mamy tutaj do czynienia z pełnym wsparciem dla obsługi rozszerzeń, które dostępne są dla przeglądarki Google Chrome.

Prezentowana wersja dostępna jest w wersji PORTABLE, która nie wymaga instalacji i jest gotowa do użycia zaraz po jej przekopiowaniu na dane urządzenie.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Mozilla Firefox

  Prezentujemy najnowszą wersję przeglądarki Mozilli Firefox, jednego z najlepszych narzędzi do przemierzania świata Internetu.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Opera

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.

 • Waterfox

  Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Chromium 35.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie