Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlackHawk 2.0

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: NETGATE Technologies s.r.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.12.2013
Rozmiar: 35.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 8
Liczba pobrań: 225

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BlackHawk 2.0

BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox. Mamy więc tutaj do czynienia między innymi z niezwykle wygodnym i przede wszystkim intuicyjnym interfejsem użytkownika (dostępna także polska wersja językowa), dużą szybkością działania oraz szeregiem przydatnych podczas korzystania z internetu funkcji. Menu bardzo przypomina to, znane z aplikacji Google - jest przejrzyste, minimalistyczne, a samo okno przeglądarki wykorzystuje maksymalną powierzchnię.

Nie zabrakło także takich opcji, jak:

- przeglądanie stron internetowych w kartach,
- dedykowanego menadżera plików,
- ekranu powitalnego, gdzie wyświetlane są najczęściej odwiedzane witryny,
- opcji incognito, która nie zapisuje żadnych danych oraz historii podczas przeglądania stron,
- kilku przydatnych dla webmasterów narzędzi,
- konsoli JavaScript.
Warto dodać, że BlackHawk oferuje również wsparcie dla motywów graficznych stworzonych na potrzeby Google Chrome.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BlackHawk 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie