Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avant Browser 2012 Build 19

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Anderson Che
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.07.2010
Data modyfikacji: 03.12.2012
Rozmiar: 3,74 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2033

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avant Browser 2012 Build 19

Dostępny na tej stronie do pobrania Avant Browser 2012 Build 8 to ciekawa nakładka na Internet Explorera (od wersji 5.5 wzwyż), która oferuje użytkownikowi wiele całkowicie nowych, niedostępnych wcześniej funkcji w wyszukiwarce. Jeśli chcesz spróbować, żaden problem. Download Avant Browser 2012 Build 8 pl jest możliwy z tej strony i trwa chwilę – pobierz 2,5 MB. Co da Ci ściągnięcie tej aplikacji?

Nakładka wprowadza blokowanie wyskakujących okienek reklamowych, możliwość przypisania klawiszom myszki odpowiednich czynności, blokowanie wgrywania się grafik, animacji i innych rzeczy, które opóźniają ładowanie się stron. Dostępny za free Avant Browser 2012 Build 8 pojawia się jako całkiem osobna przeglądarka – a IE jest wciąż do wykorzystania, więc masz dwa w jednym. Zobacz samemu, jak wygląda to w praktyce – pobierz Avant Browser 2012 Build 8 i zacznij używać już dziś.

Warto dodać, że aplikacja ta doskonale spisuje się na Windowsach. Możesz więc używać Avant Browser 2012 Build 8 na Windows 7, Vista i XP bez  obawy, że zajdą jakieś problemy. Nie ma niestety wersji Avant Browser 2012 Build 8 na Linux ani Mac. Jeśli jednak masz „windę”, przekonaj się, jak działa ta aplikacja. Na zachętę dodamy, że Avant Browser 2012 Build 8 jest po polsku, więc nie będziesz mieć żadnych kłopotów z opanowaniem opcji, ustaleniem konfiguracji, itp.

Jeśli znasz poprzednie wersje tej nakładki, zobaczysz tu wiele pozytywnych zmian. Download Avant Browser 2012 Build 8 pozwoli Ci na sprawdzenie, jakim zmianom uległ interfejs użytkownika, czytnik RSS czy też inne opcje. Twórca aplikacji dba o to, aby była ona jak najbardziej nowoczesna i doskonale mu to wychodzi.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • SRWare Iron

  Pobierz popularną przeglądarkę internetową SRWare Iron już teraz!

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avant Browser 2012 Build 19Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie