Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

XML Notepad 2007 ver.2.5

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Microsoft Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2009
Rozmiar: 1872 kb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 320

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis XML Notepad 2007 ver.2.5

XML Notepad to narzędzie programistyczne pozwalające na tworzenie i edycję plików w formacie XML, nie należących do łatwych w edycji. Interfejs jest pozbawiony niepotrzebnych "wodotrysków", aplikację cechuje prostota przywodząca na myśl jej imiennika - Notatnik tekstowy Windows. Okno podzielono na dwie częsci: po lewej stronie znajduje się drzewko struktury danych XML, po prawej wartości w postaci tekstowej. Program pracuje na standardowych modułach XML (Elements, Attributes i Text), dzięki, czemu możliwe jest stworzenie łatwej do uzupełnienia struktury. Aplikacja zawiera też opcję XMLDiff, służącą do optycznego porównywania i wynajdywania różnic pomiędzy dwoma plikami XML.

Uwaga:
Program wymaga .NET Framework 2.0

Podobne Projektowanie stron www

 • Menu Maker

  Menu Maker jest prostym i użytecznym narzędziem do tworzenie funkcjonalnych menu na potrzeby stron internetowych.

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony

 • JTHTML

  Dzięki JTHTML nawet poczatkujacy webmaster w prosty sposób będzie w stanie stworzyć ciekawą witrynę internetową lub aplikację webową. Program obsługuje między innymi HTML5 oraz CSS3.

 • Pajączek 5 NxG Professional

  Pajączek 5 NxG Professional jest zaawansowany edytorem HTML dla wymagających użytkowników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: XML Notepad 2007 ver.2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie