Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WebMajster 3.0

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Onet.pl SA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 4.6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2058

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WebMajster 3.0

WebMajster to edytor stron WWW typu WYSIWYG (What You See Is What You Get) - to co autor projektu widzi w edytorze, jest bardzo bliskie temu, co otrzyma jako gotową stronę WWW, a do zbudowania witryny WWW nie jest wymagana znajomość języka HTML.

Poszczególne elementy pozycjonowane są absolutnie, co sprawia, że strona w edytorze wygląda tak samo w każdej z przeglądarek.
Umieszczone w polu edycji elementy można później przemieszczać, chować jeden pod drugim, edytować.
Istnieje też możliwość dodania własnego kodu html.

W stosunku do wersji poprzedniej WebMajster3 posiada rozbudowane możliwości edycji treści nagłówka i właściwości strony, co pozwala zastosować w projekcie strony skomplikowane JavaScripty oraz własne arkusze stylów. Program zawiera liczne poprawki błędów wykrytych w poprzedniej wersji.

Do poprawnej pracy z programem wymagana jest zainstalowana właściwa wersja Wirtualnej Maszyny Java.

Podobne Projektowanie stron www

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony

 • Menu Maker

  Menu Maker jest prostym i użytecznym narzędziem do tworzenie funkcjonalnych menu na potrzeby stron internetowych.

 • JTHTML

  Dzięki JTHTML nawet poczatkujacy webmaster w prosty sposób będzie w stanie stworzyć ciekawą witrynę internetową lub aplikację webową. Program obsługuje między innymi HTML5 oraz CSS3.

 • Galernik NxG

  Program, który w prosty i przyjemny sposób pozwoli stworzyć na galerię internetową.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WebMajster 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie