Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WebHat Web Gallery 1.5.0

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: WebHat Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 722

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WebHat Web Gallery 1.5.0

WebHat Web Gallery jest darmową aplikacją przeznaczoną do tworzenia profesjonalnych galerii internetowych, zgodnych ze standardami W3C.

Obsługa programu sprawdza się do kilku kroków, wyboru zdjęcia, wprowadzeniu jego opisu, wybraniu schematu prezentowania galerii, ustawieniu parametrów oraz wygenerowania gotowego projektu.
W pakiecie instalacyjnym znalazł się również program WebHat Gallery Publisher, który uruchamia się po wybraniu stosownej opcji w Web Gallery. Gallery Publisher jest osobną aplikacją umożliwiającą w prosty i szybki sposób wysłanie naszej galerii na serwer. Nie jest to jednak typowy klient FTP, a kolejna aplikacja działająca na zasadzie "step by step", z którą poradzą sobie nawet najmniej zaawansowani użytkownicy.
Program posiada również przewodnik po tworzeniu galerii.

Podobne Projektowanie stron www

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.

 • Galernik NxG

  Program, który w prosty i przyjemny sposób pozwoli stworzyć na galerię internetową.

 • Pajączek 5 NxG Professional

  Pajączek 5 NxG Professional jest zaawansowany edytorem HTML dla wymagających użytkowników.

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WebHat Web Gallery 1.5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie