Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WebHat Web Gallery 1.5.0

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: WebHat Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 725

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WebHat Web Gallery 1.5.0

WebHat Web Gallery jest darmową aplikacją przeznaczoną do tworzenia profesjonalnych galerii internetowych, zgodnych ze standardami W3C.

Obsługa programu sprawdza się do kilku kroków, wyboru zdjęcia, wprowadzeniu jego opisu, wybraniu schematu prezentowania galerii, ustawieniu parametrów oraz wygenerowania gotowego projektu.
W pakiecie instalacyjnym znalazł się również program WebHat Gallery Publisher, który uruchamia się po wybraniu stosownej opcji w Web Gallery. Gallery Publisher jest osobną aplikacją umożliwiającą w prosty i szybki sposób wysłanie naszej galerii na serwer. Nie jest to jednak typowy klient FTP, a kolejna aplikacja działająca na zasadzie "step by step", z którą poradzą sobie nawet najmniej zaawansowani użytkownicy.
Program posiada również przewodnik po tworzeniu galerii.

Podobne Projektowanie stron www

 • Pajączek 5 NxG Professional

  Pajączek 5 NxG Professional jest zaawansowany edytorem HTML dla wymagających użytkowników.

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.

 • Menu Maker

  Menu Maker jest prostym i użytecznym narzędziem do tworzenie funkcjonalnych menu na potrzeby stron internetowych.

 • JTHTML

  Dzięki JTHTML nawet poczatkujacy webmaster w prosty sposób będzie w stanie stworzyć ciekawą witrynę internetową lub aplikację webową. Program obsługuje między innymi HTML5 oraz CSS3.

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WebHat Web Gallery 1.5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie