Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Web Album Generator 1.8.2

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Mark McIntyre
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 808 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 775

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Web Album Generator 1.8.2

Jest to darmowe narzędzie, które ułatwia tworzenie internetowych galerii.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, nie wymaga znajomości HTML'a. Przy tworzeniu galerii mamy możliwość dodania tytułu i opisu zdjęcia, wyboru rodzaju i koloru czcionki oraz ilości zdjęć w kolumnie i wierszu. Program automatycznie tworzy miniaturki zdjęć oraz kod html, który należy umieścić na stronie internetowej.

Podobne Projektowanie stron www

 • JTHTML

  Dzięki JTHTML nawet poczatkujacy webmaster w prosty sposób będzie w stanie stworzyć ciekawą witrynę internetową lub aplikację webową. Program obsługuje między innymi HTML5 oraz CSS3.

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.

 • Menu Maker

  Menu Maker jest prostym i użytecznym narzędziem do tworzenie funkcjonalnych menu na potrzeby stron internetowych.

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Web Album Generator 1.8.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie