Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PixExpose 1.3.0

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Cream Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Rozmiar: 9.1 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 278

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis PixExpose 1.3.0

PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.

Zdjęć, które chcemy dodać do naszej galerii nie musimy specjalnie przygotowywać gdyż program potrafi dopasować wskazane przez nas fotografie do wymaganych rozmiarów. Aplikacja potrafi nawet wrzucić wygenerowaną galerię natychmiastowo na serwer. Ilość szablonów sprawia, że każdy łatwo dopasuje wygląd swojej galerii. Dodatkowo istnieje możliwość stosowania filtrów modyfikujących wygląd naszych zdjęć.

Dzięki temu nasze fotografie mogą zyskać obramowanie lub stać się czarno-białe. Bardziej zaawansowanych użytkowników ucieszy możliwość edycji i tworzenia szablonów, która sprawi, że będą oni mogli stworzyć swoją autorską, niepowtarzalną galerię. Obsługa programu jest niezwykle prosta dzięki przejrzystemu interfejsowi dającemu dostęp do potrzebnych funkcji.

Podobne Projektowanie stron www

 • Pajączek 5 NxG Professional

  Pajączek 5 NxG Professional jest zaawansowany edytorem HTML dla wymagających użytkowników.

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony

 • Galernik NxG

  Program, który w prosty i przyjemny sposób pozwoli stworzyć na galerię internetową.

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PixExpose 1.3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie