Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pajączek 5 NxG Professional 5.9.5

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Cream Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 27.6 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1509

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pajączek 5 NxG Professional 5.9.5

Pajączek 5 NxG zawiera kilkadziesiąt narzędzi usprawniających tworzenie rozbudowanych projektów internetowych oraz liczne ułatwienia pozwalające na szybką i wydajną pracę nad zarówno stronami HTML i XHTML jak i aplikacjami działającymi na WWW.

Zawiera świetny edytor z wieloma schematami kolorowania, podpowiedziami kodu i pomocą kontekstową jak również edytor graficzny WYSIWYG. Wbudowane narzędzia weryfikacji składni, sprawdzania odsyłaczy i pisowni, poprawności arkuszy CSS, formatowania kodu sprawią, że Twoje strony będą wolne od błędów. Program oferuje również narzędzia lokalnego testowania aplikacji, funkcje automatycznej publikacji w sieci oraz obsługę serwerów FTP i WebDAV.

Dodatkowe wsparcie dla baz danych SQL, pracy grupowej oraz licznych języków (m.in. PHP, HTML, XHTML, XML, JavaScript, VBScript, ASP, CSS, MathML, SVG, RSS i innych) sprawi, że nie będziesz już potrzebował innych narzędzi. Nasz program umożliwia również wygodne tworzenie dokumentacji HTML Help jak również kompilację istniejących serwisów do tej postaci.

Cechy programu:

- niezwykłe środowisko do tworzenia serwisów WWW
- wsparcie dla najnowszych technologii internetowych
- publikowanie FTP i WebDAV i synchronizacja serwisów
- wizualne tworzenie stron w trybie graficznym wysiwyg
- wspaniały edytor kodu z +40 schematami kolorowania
- dynamiczny kod zródłowy z obsługą dowolnych DTD
- sprawdzanie poprawności składni, odsyłaczy, pisowni
- zarządzanie rozbudowanymi serwisami i praca grupowa
- import/eksport oraz zarządzanie bazami SQL
- rozbudowane wsparcie dla PHP, Perl i server-side
- piękne szablony gotowych serwisów internetowych
- inspektory znaczników, stylów CSS, nawigatory kodu
- kursy, poradniki, dokumentacje i wiele, wiele innych...

Podobne Projektowanie stron www

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.

 • Menu Maker

  Menu Maker jest prostym i użytecznym narzędziem do tworzenie funkcjonalnych menu na potrzeby stron internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pajączek 5 NxG Professional 5.9.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie