Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nvu 1.0

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: AviaryPL
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 15.01.2010
Rozmiar: 6.7 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2450

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Nvu 1.0

­­
Nvu to program do edycji (X)HTML pozwalający w prosty sposób stworzyć stronę internetową. Z pomocą  Nvu z budowaniem stron internetowych poradzą sobie nawet osoby z podstawową wiedzą o języku HTML, ponieważ  praca w Nvu przypomina obsługę Windows Office. Nazwa pochodzi od angielskich słów „new view” czyli „nowy widok” i czyta się ją [enwju]. Nvu to całkowicie free download na otwartej licencji GNU GPL. Dobrą wiadomością jest fakt, że Nvu 1.0 w wersji pl działa od momentu instalacji. Już teraz wypróbuj Nvu – pobierz klikając na zielony przycisk pod tekstem.

Nvu oferuje wizualną edycję stron w trybie WYSIWYG (od angielskiego wyrażenia „What You See Is What You Get” czyli „dostaniesz to, co widzisz”) czyli metodą dającą wynik w publikacji identyczny do obrazu na ekranie. Nvu 1 umożliwia zarządzanie plikami przez protokół FTP – po zalogowaniu możesz przeglądać strukturę katalogów i edytować strony na bieżąco. Nvu posiada edytor CSS. Doskonała korekta HTML przystosowuje strony do sprawnej pracy na praktycznie każdej przeglądarce. Jeśli chcesz zmienić tryb pracy z wizualnego na język HTML, Nvu pozwala prosto zmieniać tryby w kartach. Nvu posiada obsługę formularzy, tabel i szablonów.  Nie jest dostępny tutorial do Nvu jednak na stronie oficjalnej projektu (www.nvu.pl) znajdziesz forum, na którym można zdobywać dogłębną wiedzę o programie. Wypróbuj Nvu 1.0 - download za darmo.

Licencja
Nvu oferuje całkowicie free download na licencji otwartej – GNU GPL. Nvu editor może być stosowany do celów prywatnych ale również komercyjnych. Pobierz darmowy Nvu w wersji pl.

Wymagania systemowe
Istnieją wersje Nvu na Linux, Windows i Mac OS X. W tym miejscu pobierzesz wersję na Windows, która jest kompatybilna z Windows 98, Me, NT, 2000 i XP. Niestety, nie ma Nvu na Windows Vista, gdyż prace nad programem zostały porzucony na rzecz programu Mozilla Composer.

Pobierz darmowy HTML editor Nvu 1.1. Szukasz czegoś oprócz Nvu? Interesuje cię web design? Zapraszamy do działu Projektowanie stron www, gdzie znajdziesz najlepsze narzędzia do budowy stron www.


Podobne Projektowanie stron www

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

 • Galernik NxG

  Program, który w prosty i przyjemny sposób pozwoli stworzyć na galerię internetową.

 • Pajączek 5 NxG Professional

  Pajączek 5 NxG Professional jest zaawansowany edytorem HTML dla wymagających użytkowników.

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nvu 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie