Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft FrontPage 2003

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Microsoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 45455

Brak

Opis Microsoft FrontPage 2003Microsoft FrontPage 2003 to wydany kilka lat temu program do projektowania własnych stron www. Jest on częścią pakietu Microsoft Office i z pewnością przyda się każdemu, kto chce mieć łatwe i proste w obsłudze narzędzie do projektowania stron internetowych. Nie jest oczywiście możliwy download Microsoft Front Page w pełnej wersji. Jeśli chcesz mieć ten program, musisz go nabyć z pakietem Office 2003.

Ten program umożliwia szybkie projektowanie stron, które możesz potem dowolnie modyfikować. Wszystko łatwo i sprawnie, przy zastosowaniu edytora wizualnego. Nie dostępny za darmo FrontPage pozwala także pracować bezpośrednio w kodzie html – dzięki możliwości przełączania w każdej chwili edytora wizualnego i kodowego, możesz nauczyć się podstaw programowania w tym języku! Dlatego też program ten przyda się zarówno doświadczonym twórcom stron, jak też i początkującym.

Program FrontPage (czasem niepoprawnie pisany jako  front page, front page download, front page pobierz, front page pl, front page po polsku, front page free) pozwala na pracę z innymi obiektami graficznymi, umożliwia wykorzystywanie szablonów www, ustalenie rozdzielczości i tworzenie tabel.  Dzięki dużym możliwościom kodowania bez trudu możesz edytować tagi oraz używać kaskadowych arkuszy stylów. Aż szkoda, że FrontPage nie jest freeware -  projektowanie na nim stron to czysta przyjemność.  Jeśli jednak nabędziesz ten program, możesz ściągnąć za free dodatki FrontPage, których pełno jest w sieci. Sporo nowych rzeczy do FrontPage do pobrania dostarcza także producent, czyli firma Microsoft. Możesz także używać w programie grafik w każdym formacie – od JPG po bmm, clipartów i animacji flash. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do projektowanych stron wkładać także filmiki z You Tube – wystarczy tylko przekopiować kod z filmu i wkleić go we właściwe miejsce.

Oczywiście w naszym kraju ukazała się wersja FrontPage pl. Ponieważ nie jest w związku z tym potrzebne żadne spolszczenie Frontpage, zaraz po instalacji programu możesz używać go do tworzenia stron internetowych. Mimo upływu siedmiu lat od momentu premiery, nie powinieneś mieć problemów z używanie FrontPage przy Vista. Ten program będzie działał także bez problemów przy innych systemach Windows – możesz więc działać na FrontPage mając XP, a także używać FrontPage przy Windows 7. Jednak w tym ostatnim przypadku nie można zagwarantować prawidłowego działania.

Choć FrontPage nie jest darmowy, to jednak warto na niego wydać pieniądze. Niestety, nie skorzystasz z FrontPage mając Linux. Nie pojawiła się również wersja FrontPage pod Mac. Jeśli jednak masz system operacyjny z rodziny Windows,  możesz wykorzystać wszystkie dobrodziejstwa FrontPage. Pamiętaj o darmowych dodatkach! Gdy zainstalujesz już pakiet Office, pobierz dodatki FrontPage. Możliwe jest pobranie szablonów, stylów, arkuszy, obiektów clipart i innych elementów, jakimi możesz przyozdobić swoją stronę w sieci.  Oczywiście download dodatków FrontPage jest całkowicie darmowy.

Nie pojawiła się nowsza wersja programu FrontPage. W kolejnej edycji pakietu Office został on zastąpiony programem Microsoft Office Publisher, na który narzekali użytkownicy przyzwyczajeni do FrontPage. Jednak wciąż można dostać go ze starszą wersją pakietu. 

Podobne Projektowanie stron www

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony

 • Pajączek 5 NxG Professional

  Pajączek 5 NxG Professional jest zaawansowany edytorem HTML dla wymagających użytkowników.

 • JTHTML

  Dzięki JTHTML nawet poczatkujacy webmaster w prosty sposób będzie w stanie stworzyć ciekawą witrynę internetową lub aplikację webową. Program obsługuje między innymi HTML5 oraz CSS3.

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft FrontPage 2003

dodał: daniellus14 , 29.04.2012

jak pobrac?\n

dodał: ~Muniek , 08.10.2011

Czy jest po polsku?

dodał: ~wiwi249 , 06.12.2010

W tytule strony " MICROSOFT FRONTPAGE 2003 DOWNLOAD"

dodał: ~Druidos , 11.08.2010

noo przecież pisze TYLKO OPIS ludzie nauczcie się czytać

dodał: ~luty , 28.06.2010

nie da się tego pobrać

dodał: ~non , 10.06.2010

JAK TO POBRAC?

dodał: ~Ola , 04.06.2010

jak mogę pobrac?

dodał: Marcysia69 , 15.04.2010

co to za koło? Pobrać nie można :-(

dodał: andreas124 , 13.04.2010

Widzę, że nie tylko ja mam problem z pobraniem tego pliku..

dodał: ~piotrek , 06.03.2010

jak to pobrać

dodał: piotrjurzyk , 04.03.2010

co jest jak nie chce sie pobierać?\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie