Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTMLPad 9.2.0.100

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Blumentals Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.10.2008
Rozmiar: 5.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 330

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HTMLPad 9.2.0.100

HTMLPad jest zaawansowanym edytorem stron internetowych.Programu można używać do edycji kodu html oraz CSS, JavaScript i XHTML. Aplikacja posiada wiele użytecznych funkcji np. jednoczesną edycję i podgląd kodu, podręcznych schowek, sprawdzanie pisowni, wbudowany klient FTP, edycja kodu prosto z strony WWW lub serwera.

Podobne Projektowanie stron www

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.

 • JTHTML

  Dzięki JTHTML nawet poczatkujacy webmaster w prosty sposób będzie w stanie stworzyć ciekawą witrynę internetową lub aplikację webową. Program obsługuje między innymi HTML5 oraz CSS3.

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HTMLPad 9.2.0.100Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie