Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTML Cipher 2.0

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Dark Street Development
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.08.2008
Rozmiar: 883 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 467

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HTML Cipher 2.0

HTML Cipher służy do zabezpieczania kodu HTML.

Program umożliwia szyfrowanie kodów JavaScript, html oraz inny w sposób nie do odczytania dla innych użytkowników. Za pomocą program zablokujemy również hasłem naszą stronę internetową oraz zablokuje prawy przycis myszy na niej. Aplikacja potrafi również zapobiec cachowaniu stron przez przeglądarki oraz może wyłączenie tzw. Smart Tags.

Podobne Projektowanie stron www

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

 • JTHTML

  Dzięki JTHTML nawet poczatkujacy webmaster w prosty sposób będzie w stanie stworzyć ciekawą witrynę internetową lub aplikację webową. Program obsługuje między innymi HTML5 oraz CSS3.

 • Pajączek 5 NxG Professional

  Pajączek 5 NxG Professional jest zaawansowany edytorem HTML dla wymagających użytkowników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HTML Cipher 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie