Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HateML Pro 1.1

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Migajek Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 8,7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1189

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HateML Pro 1.1

HateML Pro jest darmowym, zaawansowanym środowiskiem dla PHP, XHTML i CSS dla profesjonalistów.

Posiada zaawansowane narzędzia ułatwiające pracę z PHP takie jak potężny debugger i profiler, integrację z manualem php, sprawdzanie składni kodu w trakcie pisania, podgląd struktury kodu, podpowiedzi w trakcie pisania i wiele innych.
Program posiada też szereg ułatwień dla języków XHTML i CSS, choćby takie jak TagInspector czy podpowiedzi do kodu.

Podobne Projektowanie stron www

 • JTHTML

  Dzięki JTHTML nawet poczatkujacy webmaster w prosty sposób będzie w stanie stworzyć ciekawą witrynę internetową lub aplikację webową. Program obsługuje między innymi HTML5 oraz CSS3.

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HateML Pro 1.1

dodał: ~K.O.chas , 06.04.2009

OK wszystko i polecam

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie