Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Galernik NxG 1.5.1

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Cream Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 9.5 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 754

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Galernik NxG 1.5.1

Nie znasz się na obróbce grafiki? Nie jesteś specjalistą w zakresie WWW? A może znasz się na jednym i na drugim, ale zwyczajnie nie masz nigdy na tyle czasu, aby umieścić w sieci swoje zdjęcia, które ciągle czekają, aby pokazać je znajomym?

W takim razie Galernik NxG powstał właśnie dla Ciebie! Korzystając z tego programu szybko utworzysz i opublikujesz eleganckie galerie internetowe. Przygotowanie atrakcyjnej galerii zdjęć w Internecie to teraz niezwykle łatwy proces - na kolejnych planszach programu wskazujesz tylko obrazy, które mają utworzyć galerię. Wybierasz szablon graficzny dla swojej galerii i czekasz aż zostanie wygenerowana. Po wygenerowaniu galerię możesz przesłać na serwer sieciowy jednym kliknięciem.

Galernik umożliwia tworzenie różnorodnych galerii - począwszy od prostej strony z miniaturami, które są odsyłaczami do większych obrazków, a skończywszy na gotowych, rozbudowanych serwisach wykorzystujących gotowe szablony, dodatkowe efekty specjalne dla obrazów, itp. Wszelkie opcje znajdziesz na zakładce "Ustawienia schematu galerii".

Podobne Projektowanie stron www

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

 • Menu Maker

  Menu Maker jest prostym i użytecznym narzędziem do tworzenie funkcjonalnych menu na potrzeby stron internetowych.

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Galernik NxG 1.5.1



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie