Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Expression Web 3.0

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 122.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 4220

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Expression Web 3.0

Expression Web zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do tworzenia wysokiej jakości witryn internetowych z uwzględnieniem standardów. Program jest następcą popularnego FrontPage.


W programie Microsoft Expression Web witryny są tworzone z wykorzystaniem aktualnie obowiązujących standardów, w tym XHTML, CSS, XML i XSLT. Z punktu widzenia projektantów oznacza to lepszy rendering w przeglądarkach, skuteczniejsze indeksowanie w wyszukiwarkach, większą produktywność oraz inne korzyści.

W tworzonych obecnie witrynach warstwa graficzna została oddzielona od zawartości, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu arkuszy styli kaskadowych. Narzędzia projektowe w programie Expression Web upraszczają tę skomplikowaną technologię i dają użytkownikowi pełną kontrolę. Przeciągany i upuszczany margines graficzny, kontrola dopełniania oraz hierarchia wizualna aplikacji do obróbki stylistycznej pozwalają w prosty sposób opracowywać projekty graficzne.

Dokładny rendering stron w środowisku projektowania daje pełną swobodę wyobraźni. W zależności od rodzaju dokumentu, program Expression Web przełącza się z trybu renderowania standardowego do trybu kompatybilności. Możesz mieć pewność, że projekt graficzny zostanie idealnie przetworzony z wersji widocznej w narzędziu projektowym na wersję odpowiednią dla przeglądarki.

Opracowanie graficzne kodu XML nie było jeszcze nigdy tak proste. Przeciągnij i upuść część kodu XML i obserwuj bezpośredni rendering za pomocą arkusza styli XSL, który można przeformatować odpowiednio do stylu każdej witryny. Możesz teraz w prosty sposób dołączać, filtrować i sortować dane pochodzące z dowolnych źródeł kodu XML.

Expression Web to połączenie zaawansowanych funkcji projektowania i programowania z kompatybilnością programu Microsoft Visual Studio i obsługą platformy ASP.NET 2.0.

Podobne Projektowanie stron www

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.

 • JTHTML

  Dzięki JTHTML nawet poczatkujacy webmaster w prosty sposób będzie w stanie stworzyć ciekawą witrynę internetową lub aplikację webową. Program obsługuje między innymi HTML5 oraz CSS3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Expression Web 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie