Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CoffeeCup Website Font 3.4

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: CoffeeCup Software, Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 3.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 237

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis CoffeeCup Website Font 3.4

Program pozawala na zamieszczenie dowolnej czcionki na naszej stronie bez obawy, że nie zostanie ona prawidłowo wyświetlona w przeglądarce innego użytkownika.

Praca z programem sprowadza się do kilku etapów, pierwszym jest określenie rodzajów i rozmiarów czcionek dla każdego ze znaczników (H1, H2, H3, H4, H5, H6, B, P, STRON, I, EM - następnie należy umieścić wygenerowany przez progam plik na serwerze oraz dodać w sekcji <HEAD> i <BODY> naszej strony specjalny kod. Dużą zaletą programu jest fakt, że stworzone czcionki są widoczne dla botów wyszukiwarek. Program posiada wbudowanego klienta FTP oraz prosty i przyjazny interfejs.

Podobne Projektowanie stron www

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

 • Menu Maker

  Menu Maker jest prostym i użytecznym narzędziem do tworzenie funkcjonalnych menu na potrzeby stron internetowych.

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CoffeeCup Website Font 3.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie