Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CoffeeCup Web Video Player 5.2

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: CoffeeCup Software, Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 7.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 829

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis CoffeeCup Web Video Player 5.2

Aplikacja służy do tworzenia i umieszczania na stronie WWW odtwarzaczy wideo.

Praca z programem sprowadza się do wybrania jednego z gotowych szablonów graficznych oraz dodania filmów do odtwarzania (program obsługuje następujące formaty: .MPG, .MOV, .AVI, .FLV i WMV). Aplikaca generuje plik, który umieszczamy na serwerze oraz kod do wstawiania na stronę internetową. program jak każdy z seri CoffeeCup ma wbudowanego klienta FTP za pomocą, którego w łatwy sposób wgram pliki na serwer.

Podobne Projektowanie stron www

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.

 • JTHTML

  Dzięki JTHTML nawet poczatkujacy webmaster w prosty sposób będzie w stanie stworzyć ciekawą witrynę internetową lub aplikację webową. Program obsługuje między innymi HTML5 oraz CSS3.

 • Pajączek 5 NxG Professional

  Pajączek 5 NxG Professional jest zaawansowany edytorem HTML dla wymagających użytkowników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CoffeeCup Web Video Player 5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie