Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CoffeeCup Web JukeBox 4.5

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: CoffeeCup Software, Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 13.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 351

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis CoffeeCup Web JukeBox 4.5

Za pomocą CoffeeCup Web JukeBox stworzymy i umieścimy na naszej stronie internetowej odtwarzacz mp3.

W programie są już zdefiniowane gotowe szablony, które można modifikować i skonfigurować do własnych potrzeb. Program wygeneruje pliki, które następnie należy umieścić na serwerze, można to zrobić za pomocą wbudowanego w program klienta FTP. CoffeeCup Web JukeBox ma bardzo czytelny interfejs więc jego obsługa jest wyjątkowo prosta.

Podobne Projektowanie stron www

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony

 • Galernik NxG

  Program, który w prosty i przyjemny sposób pozwoli stworzyć na galerię internetową.

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.

 • Menu Maker

  Menu Maker jest prostym i użytecznym narzędziem do tworzenie funkcjonalnych menu na potrzeby stron internetowych.

 • JTHTML

  Dzięki JTHTML nawet poczatkujacy webmaster w prosty sposób będzie w stanie stworzyć ciekawą witrynę internetową lub aplikację webową. Program obsługuje między innymi HTML5 oraz CSS3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CoffeeCup Web JukeBox 4.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie