Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CoffeeCup Web Form Builder 7.91

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: CoffeeCup Software, Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 9.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 337

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis CoffeeCup Web Form Builder 7.91

CoffeeCup Web Form Builder służy do tworzenia formularzy kontaktowych, z myślą o stronach internetowych.

Program pozwala nam zaprojektować wygląd formularza oraz wprowadzić wszelkie dane jakie chcemy w nim zamieścić. podczas wprowadzania danych, trzeba podać adres e-mail, na który będą przychodzić wiadomości z formularza. Aplikacja ma przyjazny interfejs oraz wbudowanego klienta FTP, dzięki któremu wyślemi pliki naszego projektu prosto na serwer.

Podobne Projektowanie stron www

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony

 • Pajączek 5 NxG Professional

  Pajączek 5 NxG Professional jest zaawansowany edytorem HTML dla wymagających użytkowników.

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CoffeeCup Web Form Builder 7.91Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie