Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Artisteer 3.0

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Extensoft, Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.05.2009
Rozmiar: 100,5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1974

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Artisteer 3.0

Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony. W przeciągu kilku minut, w dosłownie kilka kliknięc myszką możesz stworzyć doskonały szablon dla swojej strony lub bloga. Nie trzeba znać się na obsłudze Photoshopa, języków CSS, HTML czy innych narzędzi do tworzenia stron internetowych. Z programem Artisteer niesłychanie prosto stajesz się profesjonalnym projektantem stron internetowych obsługującym języki XHTML i CSS i przetwarzającym grafikę, aby stworzyć w przeciągu kilku minut strony i szablony z minimalnym nakładem sił. Na pewno ucieszy polskich użytkowników, iż producent zadbał o wyposażenie programu w polską wersje językową.

Artisteer to prosty program o miłym interfejsie zaprojektowany z myślą o przyjemnym i nieskomplikowanym projektowaniu stron internetowych. Przeprowadza on użytkownika krok po kroku przez proces tworzenia strony. Na początku należy wybrać koncepcję strony a więc Artisteer przedstawia gotowe projekty, w których można wybrać układ strony, jej elementy - kolory, czcionki, nagłówki a także zdecydować ile kolumn będzie miała strona. Osobne opcje pozwalają zadecydować o kolorystyce strony – wybrać kolor i rodzaj tła.

Następnym korkiem jest praca nad zawartością strony, jej szerokością w pikselach, wielkością marginesów, kształcie elementów okna. Należy też wybrać nagłówek, jego rozmiar i kolor. Do nagłówka można też wstawić pole tekstowe czy też zadecydować o położeniu nazwy witryny lub hasła reklamowego.

Nie można również pominąć wybrania rodzaju menu. Do dyspozycji mamy menu poziome, pionowe, jedno- lub kilkupoziomowe a także opcję wyboru jego położenia i wyglądu. Pracując nad menu trzeba zastanowić się nad wyborem przycisków, ich wyglądem i rodzajem. Na koniec zostaje ustawienie na stronie wszystkich elementów. Artisteer pozwala bez trudu zadecydować o najdrobniejszym szczególe i swobodnie dostosowywać stronę do każdego gustu.

Artisteer oferuje kilka formatów zapisu projektów: jako statyczna strona html/css, szablon systemu blogowego WordPress, strona CodeCharge Studio, strona ASP.NET/C#.

Do pobrania na pobierz.pl jest wersja demo programu Artisteer, która jest całkowicie funkcjonalna i nie posiada ograniczeń czasowych jednak po zapisaniu projektu strony na każdy element zostaje nałożony znak wodny, który znika po po wykupieniu licencji. Program Artisteer występuje w wersji Home & Academic Edition (koszt - $49,90) oraz Standard Edition ($129,95). Zakup licencji gwarantuje bezpłatne aktualizacje przez okres roku.
Podobne Projektowanie stron www

 • Pajączek 5 NxG Professional

  Pajączek 5 NxG Professional jest zaawansowany edytorem HTML dla wymagających użytkowników.

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.

 • JTHTML

  Dzięki JTHTML nawet poczatkujacy webmaster w prosty sposób będzie w stanie stworzyć ciekawą witrynę internetową lub aplikację webową. Program obsługuje między innymi HTML5 oraz CSS3.

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.

 • Galernik NxG

  Program, który w prosty i przyjemny sposób pozwoli stworzyć na galerię internetową.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Artisteer 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie