Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aptana Studio 2

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Aptana Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.10.2010
Rozmiar: 95 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 204

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Aptana Studio 2

Wydane na Linux Aptana Studio to program, za pomocą którego można w łatwy i skuteczny sposób tworzyć strony oraz aplikacje internetowe.  Jest to aplikacja będąca zarazem środowiskiem IDE, gdzie duży nacisk położono na AJAX/Java Script. Sam program napisany jest w Javie i posiada takie ciekawe i przydatne funkcje jak weryfikacja błędów, podświetlanie składni, autouzupełnianie kodu i inne. Na stronie programu można zobaczyć filmiki prezentujące jego możliwości, a jeśli komuś spodoba on się, mamy dobrą wieść - Aptana Studio jest za darmo.

Dzięki tej aplikacji stworzymy stronę w HTML, CSS i XML. Jako że są tu dołączone popularne biblioteki – jak AFLAX, Dojo, Prototype czy Yahoo UI, liczba możliwości kreacyjnych jest dość spora. Download Aptana Studio na Linux zajmie kilkanaście minut, bowiem plik instalacyjny ma ponad 80 MB. Warto jednak odczekać, ponieważ program daje naprawdę mnóstwo możliwości. Przyda się znajomość języka angielskiego, bowiem nie ma wydania Aptana Studio po polsku. Jednak w programowaniu naszego języka się nie używa, więc możemy polecić tą aplikację nawet początkującym developerom.

Pobierz Aptana Studio, a zyskasz bardzo dobre, chwalone przez użytkowników narzędzie do tworzenia stron i aplikacji do nich! Co ważne, program ma także wydanie na Windows, więc można przenosić napisane na jednym systemie aplikacje do drugiego i edytować je za pomocą Aptana Studio. Polecamy zapoznanie się z bogactwem możliwości, jakie daje Aptana Studio. Po co płacić za komercyjne programy, skoro można mieć to samo za darmo i bez żadnych opłat?

Podobne Projektowanie stron www

 • Menu Maker

  Menu Maker jest prostym i użytecznym narzędziem do tworzenie funkcjonalnych menu na potrzeby stron internetowych.

 • JTHTML

  Dzięki JTHTML nawet poczatkujacy webmaster w prosty sposób będzie w stanie stworzyć ciekawą witrynę internetową lub aplikację webową. Program obsługuje między innymi HTML5 oraz CSS3.

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

 • Galernik NxG

  Program, który w prosty i przyjemny sposób pozwoli stworzyć na galerię internetową.

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aptana Studio 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie